Takt - Aktualności
Zimowy koncert - wspominamy. PDF Drukuj Email

Zimowy koncert za nami. Na scenie mogliśmy zobaczyć prezentację wszystkich tanecznych form artystycznych, które pracują obecnie w ChDK. Chociaż wieczór był zimowy, to atmosfera na widowni i scenie była gorąca.

Balet 7

Więcej…
 
Kulig na zakończenie ferii PDF Drukuj Email

dsc 8575W ostatni dzień ferii zimowych zapraszamy wszystkie dzieci uczęszczające na zajęcia taneczne w ChDK-u do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Zabierzemy Was na kulig, któremu towarzyszyć będzie ognisko i pieczenie kiełbasek. Wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z przejażdżki konnej pod okiem intruktorów. A to wszystko w niedzielę, 2 lutego w gospodarstwie agroturystycznym i stadninie koni Tranczo, Horodyszcze Kolonia 39 c (przy trasie na Włodawę, przed skrzyżowaniem na Cyców). Poniżej informacje organizacyjne.

Więcej…
 
Zimowy Koncert TAKT-u PDF Drukuj Email

Już 1 lutego o godz. 18.00 zapraszamy na semestralne podsumowanie wyników pracy form artystycznych działających w ChDK. Na scenie zobaczymy dzieci z grup tanecznych Klubu Tańca Towarzyskiego, baletowych, latino solo i tańca ludowego. Niespodzianką będzie debiut Teatru Tańca - nowopowstałej grupy tanecznej, prowadzonej przez świetnego lubelskiego choreografa, panią Barbarę Czajkowską. Bilety już w sprzedaży.

Więcej…
 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2014 PDF Drukuj Email

Za nami kolejny finał WOŚP. W tym roku główny koncert odbył się na hali MOSiR. Wśród uczetsników nie mogło zabraknąć reprezentantów ChDK. Przed publicznością wystąpiły dzieci i młodzież z Klubu Tańca Towarzyskiego TAKT, z Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej oraz grupy baletowej.

 APS3833

Więcej…
 
Taneczne ferie PDF Drukuj Email

FERIE ZIMOWE 2014 - PLAN ZAJĘĆ KTT TAKT

Plan zajęć dla Taktowych grup tanecznych. Tu znajdziecie Państwo informacje o wszystkich zaplanowanych podczas ferii zimowych zajęciach dodatkowych.

Więcej…
 
Turniej tańca PDF Drukuj Email

tanczaca paraW niedzielę 8 grudnia 2013 r. Klub Tańca Towarzyskiego TAKT oraz Chełmski Dom Kultury zapraszają miłośników tańca towarzyskiego na Chełmskie Spotkania Taneczne Chadek TAKT 2013. Turniej pierwszy krok skierowany jest do tancerzy początkujacych, a więc najmłodszych. W rywalizacji udział wezmą reprezentanci klubów tańca z Chełma, Lublina i Lubartowa, razem ponad 70 par tanecznych.

Więcej…
 
Medalowy TAKT PDF Drukuj Email

takt2 września 2013 r. odbyły się Mistrzostwa i Puchar Okręgu Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Na parkiecie hali sportowej w Opolu Lubelskim rywalizowali przedstawiciele Klubów Tańca z Chełma, Lublina, Białej Podlaskiej, Lubartowa, Opola Lubelskiego, Kraśnika, Biłgoraja, Międzyrzeca Podlaskiego i Zamościa.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 9